MÖBLER / Bord / Matbord 15888308
nr 1588 8308
Matbord
Tove & Edvard Kindt-Larsen, Seffle Möbelfabrik, Bredd: 120 cm. Djup: 110 cm, höjd: 73 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 18 december 2023
kl 20:48:05
100 kr
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)